ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ ВИВЧЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Пропонується вивчати географію на час карантину дистанційно за допомогою курсів і тестів сайту Природничий Навігатор, що відповідає програмі МОН.

До Ваших послуг КУРСИ для вивчення фактичного матеріалу за усі класи, які включають упорядковані конспекти уроків ілюстровані презентаціями, відео, малюнками, інфографікою, іграми, статистичним матеріалом і т.п. Алгоритм пошуку курсів: Природничий Навігатор( navigator.co.ua ) – Курси – Реєстрація – Запис на курс (клас) – Підтвердження адміністратором -Користування (вивчення).

Після вивчення матеріалу учні переходять до його здачі через систему онлайн тестування. Система після проходження тесту за встановлений час автоматично видає результат у вигляді % правильних відповідей за яким за шкалою виводиться оцінка, а саме пропонується:

12- 96-100%, 11- 87-95%, 10- 76-86%, 9- 67-75%, 8- 58-66%, 7- 50-57%, 6- 41-49%, 5- 32-40%, 4- 20-31%, 3- 11-19%, 2- 10% і менше.

Після тестування можна переглянути правильні відповіді і допущені помилки, затрачений час на кожне питання та іншу статистику. Алгоритм пошуку системи тестування: Природничий Навігатор – Тести -Реєстрація( в групі географія) -Вхід- Пошук свого тесту – Пройти.

Для учнів, як і завжди, усі послуги нашого порталу БЕЗКОШТОВНІ.

Для школярів з усіх регіонів України і не тільки, для БЕЗКОШТОВНОГО навчання з географії з використання ресурсів Природничого Навігатора, потрібно крім стандартних реєстрації і запису на курси надіслати на електронну скриньку сервісу navigator.co.ua@gmail.com посилання на свою сторінку у соціальних мережах або скан любого свого документа, який чітко вказує на шкільний вік користувача.

Залишити відповідь