Співробітництво

Запрошуємо учителів природничих (біології, фізики, хімії) та суміжних з ними дисциплін до спільного використання ресурсів Природничого Навігатора:

Створення власних курсів

Власні ВІДКРИТІ курси шкільної природничої тематики можна створити абсолютно БЕЗКОШТОВНО, використовуючи нашу платформу дистанційного навчання. Ми надамо Вам усі можливості  доступу та управління власними курсами.  Повідомте нам через ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАНТ  сайту про свої наміри та на вказану електронну пошту отримаєте відповідні інструкції.

Якщо Ви маєте намір створювати ЗАКРИТІ  курси для визначеного Вами кола учасників – замовте послугу з щорічним продовженням ОРЕНДА СУН через НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ.

При намірі створювати ПЛАТТНІ дистанційні курси залишіть своє повідомлення в ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАНТІ ,де опишіть свою пропозицію та на вказану адресу електронної пошти отримайте відповідну інструкцію.

ПРОВЕДЕННЯ ВЕБІНАРІВ

Запрошуємо освітян, які мають цікаві ідеї або надбання, поділитись досвідом та долучатись до проведення власних вебінарів на нашій платформі, яка працює на потужному власному сервері і яку ми надамо у Ваше розпорядження і навчимо працювати з нею. Достатньо лише ПОВІДОМИТИ НАС, вибраши у формі “Власні вебінари”